HAKKIMIZDA

Gökçeada Mavisu Resort Hotel, konsept olarak yarım pansiyon hizmet veren tesis olup, 130 dönüm alan üzerine kurulu ve denize sıfırdır. 1 adet açık - kapalı alanı ile ana restoran, 1 adet A la Carte et-balık restoran ve sahil snack bar mevcuttur. Restoranlar tamamen kendi bünyesinde yetişen organik (ekolojik) tarım ürünleri kullanılmaktadır.
Türkiye'nin en batı noktasında bulunan ve aynı zamanda en büyük adası olan Gökçeada, sadece tek bir mevsim değil, yılın her günü için görülmeye değer atmosferiyle ziyaretçi çekiyor. 8.000 yıllık tarihi birikime sahip olmasından dolayı birçok farklı medeniyete ait kültürel ve tarihi yapıların dışında su kaynakları, yeşillik alanları, doğal atmosferiyle harika manzaralar vadediyor. En özel manzaraların izlenebileceği yüksek tepelerdeki Rum evleri ise yerli ve yabancı turistler tarafından görülmesi gereken ilk yerlerden biridir.
 
Tesis lokasyon bilgileri
 
Araçla gelenler adaya sadece arabalı feribotlarla ulaşabilirler. Yolculuk 1 saat 15 dakika sürmektedir. Yaya gelenler Çanakkale'den deniz otobüsüne binerek de adaya ulaşabilirler. Yolculuk 50 dakika sürecektir. Ara­bay­la İs­tan­bul’dan ge­lir­ken TEM oto­yo­lu üze­rin­den Te­kir­dağ, Ke­şan, Ge­li­bo­lu, Ecea­bat is­ti­ka­me­tin­de iler­le­ye­rek Gökçeada Feribotu'nun kalktığı Ka­ba­te­pe Li­ma­nı’n­a ulaşılıyor.
 
Sahil
700 m. kum plajına dahil olarak şemsiye, şezlong, duş alanları mevcuttur.
 
Kısaca Otelimizi anlatacak olursak
 
Gökçeada, Mavi Su Hotel, Uğurlu'da bulunan bir tatil beldesi olarak, denize sıfır konumu ve doğal ortamıyla muhteşem bir tatil imkanı sunmaktadır. Bu güzel yer, Türkiye'de bulunan en özel tatil bölgelerinden biridir. Mavi Su Hotel'in güzel manzarası ve rahat konaklama imkanları, tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Eşsiz doğal güzellikleri, turkuaz rengi denizi ve temiz plajlarıyla Gökçeada, tatilcilerin unutulmaz anılar biriktirebileceği harika bir yerdir.Gökçeada, mavisu hotel sadece doğal güzellikleri ve plajlarıyla değil, aynı zamanda benzersiz yemekleriyle de tanınmaktadır. Otel dışında, adanın yeşilliklerle dolu ortamında bulunan bağımsız konaklama evlerinde de konaklama imkanları sunulmaktadır.
Gökçeada, Mavisuhotel sizi bekliyor. Muhteşem lezzet güleryüzlü personelleri ve şık dizaynı ile Ada'nın da tek adresi gönül rahatlığı ile gidilebilecek aile mekanı. Kesinlikle görmeniz gereken bir mekan. Sosyal Projelerde büyük takdirler toplayan bir işletme. Reklamdan gösterişten uzak bir işletme. En büyük reklamı müşterilerinin mutluluğu