Otelimizi yakından tanıyın

Yayımlanma Tarihi: 08/05/2023

Gökçeada, Mavi Su Hotel, Uğurlu'da bulunan bir tatil beldesi olarak, denize sıfır konumu ve doğal ortamıyla muhteşem bir tatil imkanı sunmaktadır. Bu güzel yer, Türkiye'de bulunan en özel tatil bölgelerinden biridir. Mavi Su Hotel'in güzel manzarası ve rahat konaklama imkanları, tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Eşsiz doğal güzellikleri, turkuaz rengi denizi ve temiz plajlarıyla Gökçeada, tatilcilerin unutulmaz anılar biriktirebileceği harika bir yerdir.Gökçeada, mavisu hotel sadece doğal güzellikleri ve plajlarıyla değil, aynı zamanda benzersiz yemekleriyle de tanınmaktadır. Otel dışında, adanın yeşilliklerle dolu ortamında bulunan bağımsız konaklama evlerinde de konaklama imkanları sunulmaktadır.
.???? Gökçeada, Mavisuhotel sizi bekliyor... Muhteşem lezzet güleryüzlü personelleri ve şık dizaynı ile Ada'nın da tek adresi gönül rahatlığı ile gidilebilecek aile mekanı. Kesinlikle görmeniz gereken bir mekan. Sosyal Projelerde büyük takdirler toplayan bir işletme. Reklamdan gösterişten uzak bir işletme. En büyük reklamı müşterilerinin mutluluğu
✅ Deniz kenarına in dalgaları seyret
✅ 5 ağaç adı öğren ve onlarla tanış.
✅ Uçurtma uçur.
✅ Arkadaşlarınla saklambaç oyna.
✅ Güneşin doğuşunu ve batışını izle.
✅ Balkonda ya da bahçede domates, salatalık, biber gibi bir bitki yetiştir ve ondan aldığın ürünleri afiyetle ye.
Gökçeada Mavisuotel
www.mavisuhotel.com.???? Gökçeada, Mavisuhotel sizi bekliyor... Muhteşem lezzet güleryüzlü personelleri ve şık dizaynı sizi bekler.